فیزیک

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام. امیدوارم سلامت باشید. از این به بعد سعی میکنم هر هفته 1 سوال فیزیک رو بذارم روی سایت. اگه دوست دارید جواب سوالا رو به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ایمیل کنید.

از این به بعد سوالا رو توی قسمت "المپیاد فیزیک" قرار میدم، نه صفحه ی اصلی. پس اونجا رو چک کنید.

با آرزوی موفقیت!

 

‍‍‍‍‍‍‍‍نتایج پایانی ترم تابستان - المپیاد ریاضی پنجم ابتدایی (ترم دوم)

اسامی زیر بر اساس رتبه ی دانش پژوهان نوشته شده : (نمره ها از ۱۰۰ میباشد)
(تنها نام کسانی که هم در دوره و هم در آزمون پایان دوره شرکت داشته اند‌ نوشته شده است)
 
۱ مریم محمدی         89.25      
۲.  محمدرضا رضایی      84.75
۳.  ملیکا محمدی        84.25
۴.  فاطمه نهاری        58.75
۵.  علی لحسایی            54
۶.  شیدا شمسی          52.75  
۷.  پریسا توسلی        51.75
۸.  پردیس فرهمندزاده   48.25 
۹.  نرگس آزادان        42.25    
   
 
توجه :
 
دانش پژوهانی که نمره ی ترکیبیات آن ها از 50% نفر اول کمتر شده(نمره ی ترکیبیات نفر اول=78.25) و یا
 
در آزمونِ پایانی غایب بوده اند،برای راهیابی به ترم آینده می بایست در مصاحبه شرکت کنند و
 
در صورتی که نمره ی آن ها کمینه 15(از 20) شد می توانند برای ترم آینده ثبت نام کنند.
 
هر دانش پژوه 10 دقیقه برای مصاحبه وقت دارد.
 
 
نام دانش پژوهانی که شرایط بالا را دارا هستند:
 
 
 علی لحسایی
 
 
 پردیس فرهمندزاده
 
 نرگس آزادان
 
 کیمیا مقصودی
   امیررضا خرم رودی
 
 امیرحسین سرخوش
 
 
موضوع مصاحبه:اصل جمع،ضرب و متمم ، جایگشت های خطی
 
زمان مصاحبه : سه شنبه و چهارشنبه مورخ 20-1392/6/19 از ساعت 5 تا 8 (برای هماهنگی 10 دقیقه ی خود
 
(بیشینه تا روز دو شنبه) با موسسه تماس بگیرید 0973 269 0917 )
 
مکان مصاحبه :  سازمان ملی نخبگان - موسسه ی موج المپیاد سپهر
 
 
پاینده باشین
 
نازیلا مختاری
 
 

‍‍‍‍‍‍‍‍نتایج پایانی ترم تابستان - المپیاد ریاضی ششم ابتدایی(ترم دوم)

اسامی زیر بر اساس رتبه ی دانش پژوهان نوشته شده : (نمره ها از ۱۰۰ میباشد)
(تنها نام کسانی که هم در دوره و هم در آزمون پایان دوره شرکت داشته اند‌ نوشته شده است)
 
۱ امیرحسین مالکی      79      
۲.  امیرحسین حیدری      74
۳.  مهدی زینلی          67
۴.  هانیه جهانبخش       66
۵.  مریم نوری           43
۶.  محمد عبداللهی     42.5  
۷.  امیرحسین اشرافی     37
 
توجه :
 
دانش پژوهانی که نمره ی ترکیبیات آن ها از 50% نفر اول کمتر شده(نمره ی ترکیبیات نفر اول=80) و یا
 
در آزمونِ پایانی غایب بوده اند،برای راهیابی به ترم آینده می بایست در مصاحبه شرکت کنند و
 
در صورتی که نمره ی آن ها کمینه 15(از 20) شد می توانند برای ترم آینده ثبت نام کنند.
 
هر دانش پژوه 10 دقیقه برای مصاحبه وقت دارد.
 
 
نام دانش پژوهانی که شرایط بالا را دارا هستند:
 
 
 مریم نوری
 
 محمد عبداللهی
 
 امیرحسین اشرافی
 
 فاطمه رفیع
 
 زهرا رفیع
 
 محمدعلی رضایی
 
 زهرا کوه بر
 
 
موضوع مصاحبه:اصل جمع،ضرب و متمم ، جایگشت های خطی
 
زمان مصاحبه : سه شنبه و چهارشنبه مورخ 20-1392/6/19 از ساعت 5 تا 8 (برای هماهنگی 10 دقیقه ی خود
 
(بیشینه تا روز دو شنبه) با موسسه تماس بگیرید 0973 269 0917 )
 
مکان مصاحبه :  سازمان ملی نخبگان - موسسه ی موج المپیاد سپهر
 
 
پاینده باشین
 
نازیلا مختاری
 
 

‍‍‍‍‍‍‍‍نتایج پایانی ترم تابستان - المپیاد ریاضی دوم و سوم راهنمایی(ترم چهارم)

اسامی زیر بر اساس رتبه ی دانش پژوهان نوشته شده : (نمره ها از ۱۰۰ میباشد)
(تنها نام کسانی که هم در دوره و هم در آزمون پایان دوره شرکت داشته اند‌ نوشته شده است)
 
۱ فاطمه السادات مکی     98      
۲.  سید علی بهنیاپور   82.25
۳.  فرهاد شاکر            82
۴.  فاطمه بادمهر        52.5
۵.  نیلوفر کرمی         51.5
۶.  محمد باستین        50.75
۷.  علی نیک فرجام      49.25
۸.  فرزاد پارسایی      37.75    
۹.  پارسا سیدزاده       36.5
۱۰. یوسف زنگنه         29.25
 
توجه :
 
دانش پژوهانی که نمره ی ترکیبیات آن ها از 50% نفر اول کمتر شده(نمره ی ترکیبیات نفر اول=96) و یا
 
در آزمونِ پایانی غایب بوده اند،برای راهیابی به ترم آینده می بایست در مصاحبه شرکت کنند و
 
در صورتی که نمره ی آن ها کمینه 15(از 20) شد می توانند برای ترم آینده ثبت نام کنند.
 
برای آمادگیِ بیشتر دانش پژوهان در روز یکشنبه از ساعت 5 تا 8 کلاسِ رفع اشکال و جمع بندی (به
 
صورت رایگان) گرفته می شود.(در صورتِ حضور فعال در این جلسه تا بیشینه 4 نمره دانش پژوه میتواند کسب کند که به نمره
 
ی مصاحبه ی وی افزوده می شود.).هر دانش پژوه 10 دقیقه برای مصاحبه وقت دارد.
 
 
نام دانش پژوهانی که شرایط بالا را دارا هستند:
 
 فاطمه بادمهر (به دلیل اختلاف کم (1.25) تا کفِ نمره ی قبولی،4 نمره ی شرکتِ فعالانه در جلسه ی روز یکشنبه به این دانش
 
پژوه داده می شود)
  
 نیلوفر کرمی         
 محمد باستین        
 علی نیک فرجام      
 فرزاد پارسایی      
 پارسا سیدزاده     
 یوسف زنگنه
 عسل احمدی
 سیدرضا طاهرزاده
 یوسف زنگنه
 
موضوع مصاحبه:اصل لانه کبوتری
 
زمان مصاحبه : سه شنبه و چهارشنبه مورخ 20-1392/6/19 از ساعت 5 تا 8 (برای هماهنگی 10 دقیقه ی خود
 
(بیشینه تا روز دو شنبه) با موسسه تماس بگیرید 0973 269 0917 )
 
مکان مصاحبه :  سازمان ملی نخبگان - موسسه ی موج المپیاد سپهر
 
 
پاینده باشین
 
نازیلا مختاری
 
 
 

تغییر مکان

با سلام.

مؤسسه ی موج المپیاد سپهر به مکان جدید خود به آدرس:

بوشهر، خیابان شهید مطهری (باغ زهرا)، خیابان فرهنگ، بنیاد ملی نخبگان

انتقال یافت.

 

جدول زمانی دوره های ترم پاییز

با سلام.

فهرست کلاسها:

خلاقیت دبستان: شنبه ساعت 6 تا 8

خلاقیت راهنمایی: سه سشنبه ساعت 4 تا 6

ریاضی دوم دبستان: چهارشنبه ساعت 6 تا 8

ریاضی سوم دبستان: دوشنبه ساعت 6 تا 8

ریاضی چهارم دبستان: سه شنبه ساعت 7 تا 8:30

ریاضی پنجم دبستان: شنبه ساعت 6 تا 8

ریاضی ششم دبستان:چهارشنبه ساعت 6 تا 8

ریاضی هفتم دبستان(اول متوسطه): یکشنبه ساعت 6 تا 8

ریاضی سوم راهنمایی: یکشنبه ساعت 4 تا 6

ریاضی پایه (دبیرستان): یکشنبه ساعت 4 تا 6 و سه شنبه ساعت 4 تا 6

ریاضی سطح صفر (ترم1): چهارشنبه ساعت 4 تا 6

ریاضی سطح صفر (ترم2): پنجشنبه ساعت 6 تا 8

فیزیک مفهومی پنجم و ششم دبستان: سه شنبه ساعت 6 تا 8

فیزیک مفهومی راهنمایی ودبیرستان: دوشنبه ساعت 6 تا 8

المپیاد فیزیک (دبیرستان): یکشنبه ساعت 6 تا 8 و پنج شنبه ساعت 6 تا 8

 

ثبت نام ترم پاییز

با سلام.

مهلت ثبت نام در دوره های آموزشی ترم پاییز مؤسسه ی موج المپیاد سپهر، از یکم تا پایان شهریور ماه خواهد بود؛ همچنین دوره های این ترم از هفته ی دوم مهرماه آغاز خواهد شد.

*جدول زمانی کلاس های ترم پاییز، به زودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

 

نتايج پايان ترم دوره ي فيزيك مفهومي

با سلام.

نتايج آزمون هاي رياضي و فيزيك پايان دوره فيزيك مفهومي:

نتايج آزمون رياضي: (نمرات از 20)

1- سيد علي بهنياپور  19.5 

2- محمدرضا نفيسي  17

3- رضا انصاري  17

4- فرهاد شاكر  15.5

5- فاطمه السادات مكي  15.5

6-سيده حورا محمدي  13.5

7- محمدرضا سلطاني  13.5

8- سيد حميد علوي  10.5

9- سيد محمد حسين نبوي  8

10- محمد امين آورا  6.5

11- محمد باستين  5.5

12- هادي پورصباغ  5

13- محمد مهدي كشتكار  4

14- پارسا سيدزاده  4

15- آيناز زارع  2

16- محمدرضا باستي  2

17- فرزاد پارسايي  0.5

 

نمرات فيزيك:

نمرات عموم دانش پژوهان بسيار بسيار پايين تر از حد انتظار بود! به همين دليل نمرات آزمون فيزيك اين ترم بر روي سايت قرار نخواهد گرفت.

* نمرات دو نفر از دانش پژوهان: (نمرات از 10)

سيد علي بهنياپور  9.5

فرهاد شاكر  8.5

 

نتایج آزمون پایانی سوم ابتدایی ترم تابستان

اسامی به ترتیب رتبه کسب شده:

1. مژده مطرقی

2. عسل خواجه

3. زهرا مرادی

4. فاطمه اندایش

5. کرامت محمدی

6. رعنا آبادی

7. محمدمهدی نیامتی

8. کیانا کبگانیان

9. نرگس اندایش

10. ملیکا دهقانی

11. نورا شاکر

12. لیدا حاجی‌پور

13. الهه اشرافی

14. سیده مائده حسینی

15. سارا شجاعیان

16. علی حیدرپور

 

نتایج آزمون پایانی چهارم ابتدایی ترم تابستان

اسامی به ترتیب نمره کسب شده:

 

1. ساغر خمسه

2. سیده سارا باسیرو

3. زهرا حیدری

4. فائره ابراهیمی

5. فرشاد پارسایی

6. زهرا محمدی

7. مریم جاویدی

7. الهه باستین

9. مهسا جوکار

10. مبینا حیدری

11. فاطمه صفری

12. زهرا زارعی

13. سید امیرحسین جباری

13. پرنیان جعفری

15. هستی دارابی

16. پریسا فرهمندصابر

17. سارا انصاری

 

‍‍‍‍‍‍‍‍نتایج پایانی ترم زمستان - المپیاد ریاضی دوم و سوم راهنمایی(ترم سوم)

اسامی زیر بر اساس رتبه ی دانش پژوهان نوشته شده : (نمره ها از ۱۰۰ میباشد)
(تنها نام کسانی که هم در دوره و هم در آزمون پایان دوره شرکت داشته اند‌ نوشته شده است)
۱. فرهاد شاکر          ۹۹.۵ 
۲. فاطمه السادات مکی     ۹۳
۳. سید علی بهنیاور    ۸۹.۲۵
۴. فاطمه بادمهر          ۷۷
۵. عسل احمدی           ۶۷.۵
۶. محمد باستین           ۶۵        
۷. فرزاد پارسایی       ۴۹.۵
۸. نیلوفر کرمی           ۴۴
۹. پارسا سیدزاده       ۳۷.۵
۱۰. علیرضا اسماعیلی    ۲۴.۵
۱۱. یوسف زنگنه           ۱۹
 
 پاینده باشین
 
 

‍‍‍‍‍‍‍‍نتایج پایانی ترم زمستان - ریاضی پنجم و ششم ابتدایی(ترم نخست)

اسامی زیر بر اساس رتبه ی دانش پژوهان نوشته شده : (نمره ها از ۱۰۰ میباشد)
(تنها نام کسانی که هم در دوره و هم در آزمون پایان دوره شرکت داشته اندءنوشته شده است)
 
۱. امیرحسن مالکی    ۹۲.۲۵
۲. ملیکا محمدی      ۷۹.۷۵
۳. محمدعلی رضایی    ۷۸.۷۵
۴. محمدرضا رضایی    ۷۴.۲۵
۵. ملیکا محمدی      ۷۰.۷۵
۶. امیرحسین حیدری      ۵۷
۷. فرنگیس انصاری       ۴۳
۸. نرگس آزادان         ۳۶
۹. مریم نوری           ۲۷
۱۰. کیمیا مقصودی       ۲۱
١١. علي لحسايي     ٢٠.٢٥
١٢. زهرا رفیع       ۲۰.۲۵
١٣. فاطمه رفیع       ۱۸.۵
١٤. شیدا شمسی       ۱۵.۲۵
 
 
پاینده باشین

 

 

در باب نتايج مرحله 2 ...

بسم الله الرحمن الرحيم

سه هزار سال پیش به خاطر مردی رسید که انسان می تواند پرواز کند . بالهایی برای خود ساخت. پسر او به این بالها اعتماد کرد و آن را بر خود بست و خواست پرواز کند ولی به دریا افتاد. اما حیات، گستاخانه این رویا و آرزو را ادامه داد. پس از سی نسل، روح مجسمی به نام لئوناردو داوینچی آمد و در میان طرح ها و رسم های خود، نقشه و محاسبات یک ماشین پرنده را کشید و بر آن تعلیقی نوشت:«این جا باید بال گذاشته شود» لئوناردو موفق نشد و مرد؛ ولی زندگی به این رویا ادامه داد. نسل ها گذشت و مردم گفتند که انسان نباید پرواز کند زیرا خدا نخواسته است. اما سرانجام مردم پرواز کردند. حیات آن چیزی است که سه هزار سال صبر میکند و سر فرود نمی آورد. فرد شکست می خورد ولی زندگی پیروز می شود. فرد می میرد ولی زندگی بی آن که خسته و نومید شود به راه خود ادامه می دهد، به حیرت می افتد و به شوق می آید، نقشه می کشد و می کوشد؛ بالا می رود و به مقصد می رسد و دوباره به هوس و شوق دیگر می افتد.

...

مطالعه بیشتر...
 

نتایج آزمون پایانی چهارم ابتدایی

اسامی پذیرفته شدگان ریاضی چهارم ابتدایی موج المپیاد سپهر

(اسامی بر اساس رتبه)

1. زهرا حیدری

2. فائزه ابراهیمی

3. فرشاد پارسایی

4. مینا حیدری

5. مهسا جوکار

6. پریسا قنواتی نژاد

7. ساغر خمسه

8. الهه باستین

9.مریم جاویدی

10. پریا قنواتی نژاد

10. فاطمه زارعی

12.پرنیان بحرینی

13. هلیا عالیزاده

14. پانیذ رفاهی

 

نتایج آزمون پایانی سوم ابتدایی

اسامی پذیرفته شدگان ریاضی سوم ابتدایی موج المپیاد سپهر

(اسامی بر اساس رتبه)

1. محدثه ابراهیمی

2. عسل خواجه

2. نیما کرمی

4. نورا شاکر

5. کرامت محمدی

6. لیانا دشتی نجار

7. رعنا آبادی

8. کیانا کبگانیان

9. زهرا مرادی

10. مژده مطرقی

11. لیدا حاجی پور

12. پریا خسرویان

13. ملیکا دهقانی

14. امیرحسین گورکی

15. کوثر بشیر نیا

16. سیده مائده حسینی

17. محمد مهدی نیامتی

18. سارا شجاعیان

 

معرفي سايت - PhET

سلام.

اميدوارم خوب و خوش و سلامت باشيد. وب سايتي كه ميخوام معرفي كنم يه وب سايت انگليسي زبان هست كه نرم افزارهاي شبيه ساز آموزشي رو به طور مجاني براي دانلود در اختيار كاربران خودش قرار ميده. اين نرم افزارها دامنه ي خيلي وسيعي دارند؛ از آزمايشگاه هاي مجازي گرفته تا مدلهاي اتمي و كلي نرم افزار جذاب ديگه كه همگي به صورت فايل جاوا قابل دانلود هستند. سايت قسمت هاي مختلفي داره و شامل علوم مختلف ميشه كه البته بايد بگم بخش فيزيك سايت خيلي غنيه! البته اين سايت به جز اين نرم افزار ها كلي ايده ي آموزشي جذاب هم در اختيار كاربرانش قرار ميده كه ميتونيد از اون ها استفاده كنيد.

شخصا از نرم افزارهاي hydrogen-atom ، photoelectric ، blackbody-spectrum و radiating-charge بسيار بسيار خوشم اومد!

اين آدرس صفحه ي اصلي سايت هست كه بعد از ورود به اون ميتونيد با كليك روي Play with sims نرم افزار هاي شبيه ساز موجود رو ببينيد.

http://phet.colorado.edu

 

پذیرفته شدگان مرحله اول المپیادهای علمی

پذیرفته شدگان مرحله اول المپیاد های علمی سال تحصیلی 92-91

 

هادی نهاری: رشته های ریاضی، کامپیوتر، نجوم و اخترفیزیک

شاهین رحیمی: رشته های ریاضی و کامپیوتر

زهرا سادات باستی: رشته های فیزیک و کامپیوتر

 

محمدعلی کاویانی: ریاضی

سید آرش مرعشیان: ریاضی

علی فارسی برازجانی: کامپیوتر
 

 

جایزه دار!!!

خوب اینم یه مسئله جایزه دار!!! که ببینم کی میتونه حلش کنه

100 سکه روی میز داریم که 17 تای آن ها به رو و بقیه به پشت هستند

چگونه می توان این سکه ها را بدون دیدن آنها به دو دسته ( نه لزوما برابر) تقسیم کرد بطوریکه تعداد سکه های به رو در دو دسته برابر باشد

موفق باشید
هادی نهاری
 

آزمون فیزیک تكانه

قابل توجه دانش پژوهان کلاس فیزیک مفهومی :

اطلاعیه ی مربوط به آزمون فیزیک تکانه و درس نامه های 1 ، 2 و 3 در منوی المپیاد فیزیک گذاشته شده.

مهلت ثبت نام در آزمون : از 5 اسفند تا 16 اسفند 1391.

 

 

پرسش های جلسه ی دومِ ترکیبیاتِ دانش پژوهانِ المپیاد ریاضیِ دوم و سوم راهنمایی(ترم 3)

پرسش های جلسه ی دومِ ترکیبیاتِ دانش پژوهانِ المپیاد ریاضیِ دوم و سوم راهنمایی(ترم 3) (کار در منزل) در منوی المپیاد ریاضی(با همین پاژنام) گذاشته شد.

با کلیک بر روی کادر زیر نیز،یه آنجا منتقل می شوید:

 

 

کلید سوالات مرحله 1 ریاضی

 

اینم از مرحله 1 امسال!

انتظارات بیشتری داشتیم ولی همینم خوبه دیگه!!!

جوابای زیر رو با تایید یکی از طلاهای پارسال از وبلاگ جی پک می ذارم

(کلید تست ها در ادامه مطلب)

 

مطالعه بیشتر...
 

کلید مرحله 1 المپیاد کامپیوتر

سلام خدمت دانش پژوهان عزیز!

امیدوارم که مرحله 1 کامپیوتر رو خوب داده باشین

تو این پست کلید نهایی مرحله 1 کامپیوتر رو که وبلاگ شاززز!!! منتشر کرده رو براتون می ذارم.

امیدوارم امسال کلی قبولی داشته باشیم!!!!...

با آرزوی موفقیت

هادی نهاری

 (کلید تست ها در ادامه مطلب)

 

مطالعه بیشتر...
 

کتاب هندسه مسطحه

کتاب هندسه مسطحه نوشته سیامک احمدپور-مصطفی مسگری مشهدی

ویژه دانش پژوهان ریاضی پایه

دانلود

 

نتایج پایانی ترم پاییز - المپیاد ریاضی کانگورو

 

اسامی زیر بر اساس رتبه ی دانش پژوهان نوشته شده :
 
 
1.  زهرا کوه بر
 
2. محمدرضا فلاحی
 
3. رضا جوکار
 
4. ارشیا امینی
 
5. محمدرضا شریف زادگان
 
6. پارسا احمدی
 
 

نتایج پایانی فیزیک مفهومی ترم خزان

نام و نام خانوادگی

نمره (از 100)

1-         سید علی بهنیاپور  

2-         فرهاد شاکر      

3-         محمدرضا نفیسی  

4-         هادی نهاری  

5-         محمدرضا سلطانی  

6-         فاطمه السادات مکی  

7-         الهه عاشوری نژاد 

8-         محمد مهدی کشتکار  

9-         محمد خوش­رفتار  

10-        محمد باستین  

11-        سجاد اسکویی  

12-        امیرحسین قادری  

13-        محمدرضا باستی  

14-        وهاب واعظی  

15-        محمدحسین عرب  

16-        آیناز زارع  

17-        پارسا سیدزاده  

18-        محمدعرفان ملکی  

19-        محمدامین آورا  

20-        فرزاد پارسایی  

21-        سیده حورا محمدی  

22-        کیارش پناهی  

23-        حسین گلستان  

24-        سیده منصوره صفوی  

25-        علیرضا اسماعیلی  

100

87

70

68

65

61

58

54

54

54

49

43

41

41

32

32

22

22

19

19

19

16

14

14

11

 

مسئله ترکیبیات

یه مسئله ترکیبیات که چندان هم مشکل نیست!!!

برای دیدن مسئله اینجا را کلیک کنید.

 

زمان بندي ترم زمستان

با سلام.

زمان بندي جديد كلاس هاي ترم زمستان مؤسسه:

رياضيات پايه : ساعت 4 تا 6 بعد از ظهر يكشنبه (مقطع دبيرستان - جبر و تركيبيات - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا) + ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر سه شنبه (هندسه و نظريه ي اعداد - مدرس دوره: دكتر ميگلي)

 

رياضيات سوم ابتدایی: ساعت 5:45 تا 7:15 بعد از ظهر دوشنبه (مدرس دوره: آقاي احسان رزمي نيا)

 

ریاضیات چهارم ابتدايي: ساعت 5:30 تا 7 بعد از ظهر یکشنبه (مدرس دوره: آقاي احسان رزمي نيا)

 

رياضيات دوم راهنمايي: ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر شنبه (مدرس دوره: خانم مختاري و خانم شادكام)

 

رياضيات پنجم و ششم ابتدايي - گروه 1: ساعت 6 تا 7:30 بعد از ظهر شنبه (مدرس دوره: خانم شادكام)

 رياضيات پنجم و ششم ابتدايي - گروه 2: ساعت 7 تا 8:30 بعد از ظهر يكشنبه (مدرس دوره: خانم شادكام)

فيزيك مفهومي: ساعت 5 تا 6:30 بعد از ظهر دوشنبه (مقاطع راهنمايي و دبيرستان - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا)

 

فيزيك مفهومي: ساعت 6:30 تا 8 بعد از ظهر دوشنبه (كلاس هاي پنجم و ششم ابتدايي - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا)

 

فيزيك مفهومي: ساعت 6 تا 7:30 بعد از ظهر شنبه (كلاس چهارم ابتدايي - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا)

 

خلاقيت: ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر سه شنبه (كلاس هاي چهارم، پنجم و ششم ابتدايي - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا)

 

مسئله ای در باب فلافل!!!

یه مسئله جدید واستون آماده کردم که سرشاره از نمادهای بومی!!!

برای دیدن مسئله اینجا رو کلیک کنید.

 

موفق و سربلند باشید

هادی نهاری

 

نتایج نهایی ترم پاییز - ریاضیات سوم و چهارم ابتدایی

 

1- محمدرضا رضایی (رتبه اول)

1- عسل خواجه (رتبه اول)

2- امیررضا میرزایی

3- پارسا رکنی

3-محمد مهدی نیامتی

4- عرفان تقی زاده

4- امیرحسین بهروزیان

4- نیما کرمی

5- محمدرضا رستم پور

5- امیرمهدی حق نجات

5- امین آهوچهر

6- ایلیا زیارتی

6- ملیکا دهقانی

7- یاسمن سعادتمند

 

 

ثبت‌نام مرحله اول المپيادهاي علمي کشور آغاز شد

 

ثبت نام مرحله اول المپیاد های علمی از شنبه 2 دی ماه آغاز شد

علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی       نسبت به ثبت نام اقدام نمایند www.sanaad.medu.ir

لازم به ذکر است که مرحله اول المپیاد های علمی 1391 از روز سه شنبه 24 بهمن ماه و تا روز جمعه 27 بهمن ماه برگذار خواهند شد

 

 

ترم زمستان مؤسسه

با سلام.

 

كلاس هاي ترم زمستان مؤسسه از هفتم بهمن ماه آغاز مي شود. همچنين دانش پژوهان عزيز مي توانند از تاريخ يك دي ماه جهت ثبت نام به دفتر مؤسسه مراجعه كنند.

 

زمان بندي كلاس هاي ترم زمستان مؤسسه:

 

المپياد نجوم: ساعت 4 تا 6 بعد از ظهر شنبه (مقاطع راهنمايي و دبيرستان - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا)

 

رياضيات پايه : ساعت 4 تا 6 بعد از ظهر يكشنبه (مقطع دبيرستان - جبر و تركيبيات - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا) + ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر سه شنبه (هندسه و نظريه ي اعداد - مدرس دوره: دكتر ميگلي)

 

رياضيات سوم ابتدایی: ساعت 5:30 تا 7 بعد از ظهر دوشنبه (مدرس دوره: آقاي احسان رزمي نيا)

 

ریاضیات چهارم ابتدايي: ساعت 6 تا 7:30 بعد از ظهر یکشنبه (مدرس دوره: آقاي احسان رزمي نيا)

 

رياضيات دوم راهنمايي: ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر شنبه (مدرس دوره: خانم مختاري و خانم شادكام)

 

رياضيات سوم راهنمايي: ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر يكشنبه (مدرس دوره: خانم مختاري و خانم شادكام)

 

رياضيات كانگورو: ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر شنبه (كلاس هاي پنجم و ششم ابتدايي - مدرس دوره: خانم شادكام)

 

فيزيك مفهومي: ساعت 5 تا 7 بعد از ظهر دوشنبه (مقاطع راهنمايي و دبيرستان - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا)

 

فيزيك مفهومي: ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر يك شنبه (كلاس هاي پنجم و ششم ابتدايي - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا)

 

فيزيك مفهومي: ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر شنبه (كلاس هاي سوم و چهارم ابتدايي - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا)

 

خلاقيت: ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر سه شنبه (كلاس هاي چهارم، پنجم و ششم ابتدايي - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا)

 

المپياد زيست شناسي: ساعت 5 تا 8 بعد از ظهر چهارشنبه (مقطع دبيرستان - آقايان - مدرس دوره: دكتر رفيعي)

 

المپياد زيست شناسي: ساعت 4 تا 7 بعد از ظهر پنجشنبه (مقطع دبيرستان - خانم ها - مدرس دوره: دكتر رفيعي)

 

تغيير در زمان بندي برگزاري حل تمرين فيزيك مفهومي

 با سلام.

 

زمان بندي جديد كلاس هاي حل تمرين فيزيك مفهومي:

پنجشنبه ها ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر

 
 

تغییر در ساعت برگزاری کلاسهای حل مسئله

با سلام.

 

کلاس های حل مسئله ی این ترم از فردا (پنجشنبه چهارم آبان) طبق برنامه زیر به انجام میرسد:

ریاضی کانگورو هر سه هفته ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح

ریاضیات سوم راهنمایی هر ۲ هفته ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰ صبح

ریاضیات دوم راهنمایی هر ۲ هفته ساعت ۱۰:۱۵ تا ۱۲:۱۵ صبح

ریاضی سوم و چهارم ابتدایی هر ۳ هفته ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح (از هفته ی آینده)

کلیه کلاسها در روز پنجشنبه برگزار می شوند.

 

نتایج نهایی ترم تابستان - ریاضیات پایه

 
اسامی دانش پژوهان بر اساس نمرات کسب شده:
 

1- بردیا امینی

2- علی غلامی

2- سیده حورا محمدی

2- محمدرضا دهدشتی

2- مهرآیین جشنی پور

6- زهرا حاجبی

7- دانیال گلابی

8- حسین نهاری

9- زینب جوکار

10- سیده منصوره صفوی

 
 

اصلاحیه

با سلام.

 

جدول زمان بندی دوره های آموزشی ترم خزان مؤسسه:

المپیاد زیست شناسی:

شنبه ساعت 16:30 تا 18 ------ چهارشنبه ساعت 16:30 تا 18

المپیاد ریاضی - دوم داهنمایی:

شنبه ساعت 16:30 تا 18 ------ چهارشنبه ساعت 16:30 تا 18 -------پنجشنبه ساعت 9 تا 11 (حل مسئله)

المپیاد ریاضی - سوم راهنمایی:

یکشنبه ساعت 18:30 تا 20 ------ سه شنبه ساعت 18:30 تا 20 ------ پنجشنبه ساعت 9 تا 11 (حل مسئله)

ریاضیات پایه:

یکشنبه ساعت 18:30 تا 20 ------- سه شنبه ساعت 18:30 تا 20 ----- پنجشنبه 16:30 تا 18 (حل مسئله)

ریاضیات پیشرفته:

دوشنبه ساعت 16:30 تا 18

ریاضیات سوم و چهارم ابتدایی:

دوشنبه ساعت 18:30 تا 20

ریاضیات کانگورو:

سه شنبه ساعت 18:30 تا 20 ------- پنجشنبه ساعت 9 تا 11 (حل مسئله)

فیزیک مفهومی:

دوشنبه ساعت 18:30 تا 20 ------ پنجشنبه ساعت 11 تا 12:30 (حل مسئله)

فیزیک پایه:

شنبه ساعت 18 تا 20 ------- دوشنبه ساعت 16 تا 18

فیزیک پیشرفته:

سه شنبه ساعت 16:30 تا 18

 
 

ثبت نام ترم پاییز

با سلام.

مهلت ثبت نام در دوره های ترم پاییز مؤسسه ی موج المپیاد سپهر، از یکم تا پایان شهریور ماه می باشد. در ضمن کلاس های این ترم از هفته ی دوم مهرماه آغاز خواهد شد.

*برنامه کلاس های ترم پاییز بزودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

 

نتایج نهایی ترم تابستان - ریاضیات سوم راهنمایی

 
اسامی دانش پزوهان بر اساس نمرات کسب شده در طول ترم:

 

1- رضا انصاری

2- محمد امین آورا

3- محمدرضا نفیسی

4- محمد حسین عرب

5- وهاب واعظی

6- آیناز زارع

7- سما پوست فروش

8- محمد رستمی

9- محمد شیردل

10- یاسمین عباسی

 
 

سری 1 تمرینات تئوری اعداد، ویژه دانش پژوهان ریاضی پایه

سری 1 تمرینات تئوری اعداد، ویژه دانش پژوهان ریاضی پایه

مبحث بخش پذیری

دریافت سوالات

 

کتاب هندسه مسطحه

کتاب هندسه مسطحه نوشته سیامک احمدپور-مصطفی مسگری مشهدی

ویژه دانش پژوهان ریاضی پایه

دانلود

 

ورود به سایت

خروجی سایت

شما اینجا هستید:   خانه
براي پشتیبانی از ما امتياز دهيد :)
Designed by Nazila Mokhtari*